TOPTAN SATIŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ
ÖZEL KOLEKSİYON
BENZERSİZ TASARIMLAR
HIZLI KARGO
KOLAY SİPARİŞ
0
0
Sepetim

İptal İade Değişim

İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

  • Satın aldığınız ürünleri mesafeli satış sözleşmesi gereği teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde değişim yapabilir ya da iade edebilirsiniz. Değişim ve iade taleplerinizi bize WhatsApp Destek Hattımızdan (+90 552 312 12 22) bildiriniz.
  • Siparişleriniz size iletildiğinde, ürünlerinizi kontrol etmeniz ;olası bir hasar var ise ‘’hasar tespit tutanağı’’ tutturmanız ve bu durumu bize iletmeniz gerekmektedir.
  • Jewel Aksesuar firma prosedürümüz gereği değişim-iade talepleriniz için; firma kaynaklı olan sorunlarda (kargo taşımacılığı esnasında zarar görmüş ürün) kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır. Firmamız kaynaklı olmayan sorunlarda ( beden uyuşmazlığı ,modeli beğenmeme …) kargo bedelleri tarafınıza ait olacaktır.
  • Tüm takılarımız çelik üzeri çift altın kaplamadır. Ürünlerimiz kimyasala , deniz-havuz suyuna dayanıklıdır. Zaman içerisinde herhangi bir kararma-solma yapmaz. Aksi olarak yaşanabilecek kararma-solma durumları için sizlere firma bünyemizde 6 ay garanti sunmaktayız. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda bizlerle WhatssApp Destek Hattımızdan (+90 552 312 12 22) iletişim kurabilirsiniz
  • İade etmek , değişim yapmak istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle; ürün, fatura ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, kendi Jewel kutusu ile size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Tüm değişim-iade işlemlerimiz Sürat Kargo ile sağlanmaktadır. Kargonuzu gönderdikten sonra bizlere WhatsaApp Destek Hattımızdan (+90 552 312 12 22) kargo takip numaranızı iletmeniz gerekmektedir. 
  • Kargonuzun gönderiminden sonraki tüm sorumluluklar tarafınıza aittir. Ürün size gönderildiği şekilde bize iletilmelidir. Hasar görmüş kutu- ürün , farklı adrese kargo gönderimi , farklı kutu ile gönderim vb. sorunlardan firmamız sorumlu değildir ve değişim-iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Gönderinizin ulaşmasının ardından sizlerle iletişime geçilecektir. İade talebiniz için ürünlerin bedeli 5 iş günü içinde, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla ya da kapıda ödeme şeklinde verildiyse banka hesabınıza iade edilir.
  • Toptan satışlarımızda iade veya değişim yapılmamaktadır.

    SİPARİŞ İPTAL İŞLEMİ

  • Henüz kargolanmamış siparişlerinizin iptali için ; üyeliğiniz üzerinden ''siparişlerim'' kısmına gelerek ''iptal talebi'' oluşturabilir ya da bu talebinizi WhatsaApp Destek Hattımızdan (+90 552 312 12 22) bizlere bildirebilirsiniz.
  • Online ödeme ile oluşturduğunuz siparişinizin iade tutarı bankanıza bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesabınıza iade edilecektir.

BİZİ TAKİP EDİN!
Instagram
 
Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı